Lublin

Czuby

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
329 000 PLN
Numer oferty
341/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Cena za m2
6 882,85 PLN
Liczba pięter
4
Jednopoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Idealny

Description of property

Drodzy Państwo..

Jeżeli poszukujecie nieruchomości, zlokalizowanej w dzielnicy Czuby, w której moglibyście zamieszkać natychmiast po zakupie bez ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych..
Marzy Wam się kupno mieszkania, z którego okien będzie rozciągał się przepiękny, malowniczy widok na tereny rekreacyjne…
Chcielibyście zamieszkać na cichym, spokojnym osiedlu z wysokim poziomem bezpieczeństwa, a także rewelacyjnym połączeniem komunikacyjnym z centrum..
Jeżeli choćby na jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście tak – poniższa oferta powinna Was zainteresować.

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni użytkowej 47,8 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Czuby, na osiedlu Poręba w Lublinie.

Pozwólcie Państwo, że przybliżę Wam kilka szczegółów dotyczących nieruchomości..

Lokalizacja – jedna z najbardziej popularnych i prestiżowych w dzielnicy Czuby, a to wszystko za sprawą rewelacyjnie położonego osiedla, który przecięty jest malowniczym wąwozem im. Jana Pawła II oraz z jednej strony ograniczony Starym Gajem. Obydwa tereny są idealnym rozwiązaniem rekreacyjnym zarówno do odpoczynku czynnego jak i biernego. Opisując lokalizację nie sposób nie wspomnieć również o bogactwie infrastruktury usługowej oraz obiektów użyteczności publicznej i szkół, które w znaczący sposób podnoszą komfort zamieszkiwania wszystkim i tym starszym i młodszym.
Usytuowanie – najlepsze z możliwych. Prezentowany lokal mieszkalny znajduje się na 3 piętrze, w niskim, zadbanym, czteropiętrowym budynku wybudowanym w 1989 roku.
Rozkład nieruchomości – niezwykle funkcjonalny bowiem na powierzchni 47,8 m2 swoje miejsce znalazły: dwa, osobne pokoje (pokój dzienny oraz sypialnia), odrębna, widna kuchnia, łazienka z osobnym pomieszczeniem stanowiącym toaletę oraz przestronny przedpokój. Nie sposób nie wspomnieć o przynależności do nieruchomości pokaźnych rozmiarów balkonu typu loggia oraz pojemnej piwnicy.
Koszty eksploatacyjne… Zaskakująco niskie. Comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi około 460 zł przy 2 osobach, zaś w jej skład wchodzą: zaliczka na CO, zaliczki na ciepłą i zimną wodę, zaliczka na gaz, fundusz remontowy, wywóz nieczystości oraz inne składowe. Poza wspomnianą należnością do uregulowania pozostaje jedynie prąd.
Stan nieruchomości – pozwalający na natychmiastowe w niej zamieszkanie bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z ewentualnym remontem. Nie sposób nie wspomnieć iż prezentowana nieruchomość została wyposażona w instalację alarmową.
Lecz to jeszcze nie wszystko.. istnieje możliwość wynajęcia garażu jednostanowiskowego usytuowanego nieopodal budynku. Dodatkowo przed garażem można parkować drugim autem.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani – Zadzwońcie! Taka okazja może się już nie powtórzyć!

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).