Lublin

Czechów

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
297 000 PLN
Numer oferty
353/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Piętro
0
Cena za m2
6 750 PLN
Liczba pięter
10
Rozkładowe, Jednopoziomowe
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Stan budynku
Bardzo dobry

Description of property

Szanowny Kliencie...

Dość długo poszukujesz mieszkania dla siebie i swoich bliskich w centrum miasta?
Chciałbyś dokonać zakupu nieruchomości, która nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych podczas wprowadzenia?
Marzy Ci się super oferta inwestycyjna?

Jeżeli tak, to chyba mam coś specjalnie dla Ciebie...

Przedmiotem oferty jest sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni około 44 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Czechów w Lublinie, na osiedlu Paderewskiego.

Kilka szczegółów dotyczących oferty:

- Lokalizacja –

Dzielnica Czechów będąca jednym z najbardziej zielonych rejonów Lublina, bogata w infrastrukturę usługową oraz instytucje publiczne czy też placówki edukacyjne. Pełna wielu ciągów spacerowych oraz miejsc typowo rekreacyjnych.

- Rozkład nieruchomości –

Na powierzchni 44 m2 swoje miejsce znalazły dwa nieprzechodnie pokoje, widna kuchnia, przedpokój, oraz łazienka z osobną toaletą. Warto zaznaczyć, iż do nieruchomości przynależy pokaźnych rozmiarów, zabudowany balkon oraz piwnica.
- Usytuowanie -
Nieruchomość położona jest na wysokim parterzew wysokim, zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku wyposażonym w dwie windy.

- Stan nieruchomości -

Lokal mieszkalny przygotowany jest do natychmiastowego wprowadzenia. Nieruchomość przeszła gruntowny remont renowację ścian, podłóg, (instalacja elektryczna jest miedziana) dzięki czemu będziesz mógł się cieszyć komfortem wynikającym z braku konieczności doinwestowywania w nieruchomość przez kilka najbliższych kilka lat. Warto wspomnieć iż nieruchomość jest wyposażona w niezbędny sprzęt AGD oraz meble ruchome widoczne na zdjęciach, które to są uwzględnione w cenie ofertowej.

- Koszty eksploatacyjne –

Zaskakująco niskie - bowiem czynsz wnoszony do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi około 306 zł , zaś w jego skład wliczone są: zaliczka na CO, zaliczka na wodę ciepłą i zimną (zaliczki podstawowe) fundusz remontowy, oraz inne składowe. Poza czynszem do opłacenia pozostają rachunki za prąd i gaz.

Prezentowana nieruchomość będzie rewelacyjnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy chcą zamieszkać w bliskim sąsiedztwie centrum oraz rewelacyjnym połączeniem komunikacyjnym z każdym z rejonów miasta, jak i tych, którzy marzą o inwestycji w nieruchomość, która będzie generowała pokaźne zyski z późniejszego jej wynajęcia.

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).