Lublin

LSM

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Cena
306 900 PLN
Numer oferty
405/4997/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Piętro
1
Cena za m2
8 272,24 PLN
Liczba pięter
10
Jednopoziomowe, Rozkładowe
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Dobry
Stan budynku
Dobry

Description of property

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 37,10 m2 zlokalizowane na osiedlu Adama Mickiewicza w dzielnicy LSM w Lublinie. Prezentowany lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze, w wysokim budynku wyposażonym w windę.

Co znajdziemy w środku oferowanej nieruchomości?

Dwa oddzielne, rozkładowe pokoje, widną kuchnię, przestronny przedpokój, a także łazienkę połączoną z WC. Do nieruchomości przynależy również balkon, a także komórka lokatorska. Mieszkanie jest w dobry stanie technicznym. Regularnie było odświeżane prz

Najistotniejszym z atutów oferowanego mieszkania jest jego lokalizacja, która nie bez powodu jest jedną z najbardziej poszukiwanych i najczęściej wybieranych. Osiedle Mickiewicza jest rewelacyjne zarówno pod kątem logistycznym - rewelacyjne połączenie komunikacyjne niemalże z każdym z rejonów Lublina, jak i usługowym - bogata w liczne sklepy, centra handlowe, obiekty użyteczności publicznej oraz placówki edukacyjne - bliskości lubelskich uczelni czy też centrum miasta.

Wysokość kosztów związanych z eksploatacją - comiesięczna opłata czynszowa wnoszona do spółdzielni mieszkaniowej to koszt w granicy 300 PLN, a w niej: zaliczka na zimną wodę, ogrzewanie miejskie, fundusz remontowy czy wywóz nieczystości. Poza wspomnianym kosztem do uregulowania pozostają jedynie należności za prąd oraz gaz.

Do kogo skierowana jest oferta?

Mieszkanie jest doskonałą propozycją dla osób chcących zainwestować swój kapitał w nieruchomość przynoszącą długoletnie, dochodowe zyski z wynajmu. Osiedle Mickiewicza to jedno z najstarszych osiedli Lublina, które często wybierane jest przez osoby starsze, ceniące bliskość centrum miasta, rozwiniętej infrastruktury, a jednocześnie zieleni osiedla.

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Plac zabaw, Szpital, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Basen, Bank, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Trolejbus, Autobus
  • Widok na: Podwórko

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Phone:
511 542 516
E-mail:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).