Lublin

Gabriela Narutowicza

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Z wyposażeniem
Liczba balkonów
1
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
1

Description of property

!!! WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!

Szukasz mieszkania w sercu miasta?
Lubisz być w centrum wydarzeń i jednocześnie prowadzić spokojne życie?
Lubisz klimat, w którym nowoczesność spotyka się z tradycją?

Ta nieruchomość jest dla CIEBIE !

Oferujemy na wynajem atrakcyjne 62 metrowe mieszkanie na poddaszu kamienicy przy jednej z głównych ulic Lublina. Idealne położenie gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych punktów w mieście. Najbliższa okolica jest centrum wszystkich działań związanych z komercją, kulturą i edukacją. To doskonała lokalizacja zarówno dla studentów, osób pracujących jak i młodych rodziców, którzy w okolicy mają wszystko, co jest im potrzebne.

W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon z klimatycznym widokiem na niebo, sypialnia z balkonem i oknem na podwórko pełne zieleni a także niewielki pokój, który doskonale sprawdzi się jako pokój dziecięcy lub gabinet. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia i łazienka z toaletą. Dodatkowym atutem jest miejsce postojowe na podwórku.

Wnętrza wykończone są w wysokim standardzie i efektownie zaaranżowane. Usytuowanie kamienicy, daje możliwość na spokojne w życie centrum wydarzeń.

Koszty najmu to comiesięczna opłata 2000 PLN wzbogacona o opłaty licznikowe wg zużycia tj. gaz i prąd a także opłaty wynikające z obsługi kamiennicy (zarządzanie, sprzątanie). Istnieje również możliwość podłączenia telewizji oraz Internetu.

Wymagana jest również kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także umówienia się na indywidualną prezentację!

Other information

  • Dostępne w okolicy: Bar, Kościół, Fitnes, Sklep, Plac zabaw, Uczelnia, Blacharnia, Restauracja, Żłobek, Szkoła, Hala sportowa, Komenda policji, Basen, Apteka, Bank, Przedszkole, Centrum handlowe, Przychodnia lekarska
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Panorama miasta, Podwórko

Map

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).