Lublin

Wrotków

Send to friend


Enter the result of equation:

 

Specifications

Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1980
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak

Description of property

Poszukujesz mieszkania do wynajęcia w miejscu z którego będziesz miał dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta?
Cenisz sobie spokój i bezpieczeństwo miejsca, w którym mieszkasz?
Jeżeli tak – trafiłeś idealnie!

Przedmiotem oferty jest wynajem trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 zlokalizowanego przy ulicy Romera, w dzielnicy Wrotków w Lublinie.Oferowana nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w niskim, zadbanym budynku. Wokół budynku znajduje się duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych.
W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: trzy osobne pokoje (częściowo umeblowane w szafki, szafy, regały w zależności od pokoju, istnieje możliwość doposażenia ich w dodatkowe łóżka, biurka i krzesła), odrębna kuchnia wyposażona w meble kuchenne oraz sprzęt AGD ( lodówka, kuchenka gazowa, piekarnik, zlewozmywak), łazienka z osobną toaletą (świeżo po remoncie) oraz przestronny przedpokój z szafą w zabudowie. Nie sposób nie wspomnieć o przynależności do mieszkania balkonu.

Koszt najmu mieszkania to 1600 zł plus opłaty licznikowe: prąd, woda i gaz – według zużycia. Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia Internetu w mieszkaniu (wszystko uzależnione jest od przyszłych Najemców).
Przystanek MPK zlokalizowany jest około 200 m od budynku (linie nr: 1, 6, 15, 21, 25, 37, 38,

Contact

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Biuro Nieruchomości Lex Perfecta

Mobile:
511 542 516
Email:
info@lexperfecta.pl
License number:
6320

Agent profile
 I consent to the processing of my personal data by Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided on this form is Kancelaria Radcy Prawnego i Biuro Nieruchomości Lex Perfecta based in Lublin (20-002) at Krakowskie Przedmieście 22. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).