DOM
na
SPRZEDAŻ
1 290 000 PLN
5 174,70 PLN/m2
LUBLINLSM
Opis
Szanowni Państwo,
Jeżeli już długi czas rozglądacie się za zakupem domu położonego niemalże w ścisłym centrum miasta...
Marzy Wam się zakup nieruchomości idealnej pod kątem inwestycyjnym..
Chcielibyście dokonać zakupu domu położonego w centrum miasta na pokaźnych rozmiarów działce, dającej ogromne możliwości aranżacyjne..
Uwielbiacie życie w centrum lecz nie chcecie rezygnować z marzeń o własnym, dużym ogrodzie...

Trafiliście więc na właściwe ogłoszenie..
Przedmiotem oferty jest sprzedaż nieruchomości gruntowej o areale wynoszącym 1181 m3, zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym dwurodzinnym, zlokalizowanej w dzielnicy Rury (LSM) w Lublinie.

Pozwólcie, że przybliżę Wam kilka szczegółów dotyczących nieruchomości..

Lokalizacja... Tej nie sposób chyba nikomu przedstawiać bowiem dzielnica Rury (LSM) jest jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych rejonów Lublina. Szeroko rozwinięta infrastruktura usługowa, bliskość wielu placówek edukacyjnych (w tym Uczelni Wyższych), a także bezpośrednie sąsiedztwo centrum miasta sprawiają iż jest ona jednym z najchętniej wybieranych dzielnic do zamieszkania w Lublinie. Z pewnością spytacie Państwo o dokładniejszą lokalizację nieruchomości - są nią okolice Ulicy Glinianej.

Działka.. o pokaźnym areale wynoszącym 1181 m2. Obrysem przypomina trapez o wymiarach: szerokość od drogi publicznej: około 22 m, dłuższy bok : około 56 m2, krótszy bok: około 52 m2, szerokość : około 23 m2. Jeżeli zaś chodzi o jej zagospodarowanie. Na terenie oferowanej posesji oprócz budynku mieszkanlengo znajdują sie dwa budynki gospodarcze pełniące funkcję garaży oraz pomieszczeń gospodarczych Właścicieli. Nie zabrakło tu również utwardzonych ciągów pieszych oraz nasadzeń roślinych : krzewów, bylin, drzew, które nie tylko podnoszą rangę estetyczną nieruchomości lecz także pozwalają odpoczywać po ciężkim dniu pracy oraz dać poczucie własnego, zielonego zakątka w niemalże centrum miasta.

Budynek - dwukondygnacyjny ( parter+ piętro), całkowicie podwpiwniczony, posiadający trzy kondygnacje mieszkalne (parter+ piętro+ podpiwniczenie), a także strych przeznaczony do wspólnego użytkowania. Dom został posadowiony w latach sześćdziesiątych w technologii tradycyjnej (mury piwnicm parteru i piętra murowan z cegły pełniej. Kopertowy dach został oparty na konstrukcji drewnianej, pokryty papą. Warto podkreślić iż prezentowany budynek został oceplony z zewnątrz, a także w niektórych miejscach wewnątrz. . Przejdżmy do opisu i metrażu pomieszczeń na każdej z kondygnacji:
PARTER:
- Pokój nr 1: 19,25 m2
- Pokój nr 2: 20,48 m2
- Pokój nr 3: 21,60 m2
- Kuchnia: 11,99 m2
- Łazienka: 4,77 m2
- WC: 0,83 m2
- Przedpokój: 6,5 m2
PIĘTRO:
- Pokój nr 1: 20,00 m2
- Pokój nr 2: 20,55 m2
- Pokój nr 3: 21,30 m2
- Kuchnia: 11,78 m2
- Łazienka: 4,77 m2
- WC: 0,76 m2
- Przedpokój: 6,5 m2
PODPIWNICZENIE: powierzchnia 34,21 m2 ( wysokość pomieszczeń 2,1 m - przy pomiarze zostało uwzględnione 50% powierzchni użytkowej).

Weźmy pod lupę stan nieruchomości wewnątrz - jest ona niezwykle zadbana! Obecni Właściciele z ujmującą dbałością zajmują się zarówno wnętrzem budynku jak i jego obejściem co skutkuje możliwością natychmiastowego zamieszkania w nim przez nowych Właścicieli.
Media - pełne uzbrojenie: przyłącze wodne, kanalizacyjne, gazowe i energetyczne.Budynek został wyposażony w ogrzewanie gazowe.

Trochę aspektów prawnych..
W skład nieruchomości wchodzą dwa odrębne lokale mieszkalne z uregulowanym stanem prawnym. Budynek posadowiony jest na gruncie, który stanowi również pełną własność Właścicieli. Nieruchomość jest bez wad prawnych oraz jakichkolwiek obciążeń. Teren posesji objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, którym to jego przeznaczenie określonej jest symbolem M4 - sklasyfikowanym jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zadzwońcie! Taka okazja może się już nie powtórzyć!
Szczegóły oferty

Cena1 290 000 PLN

RynekWtórny

Powierzchnia działki1 181 m2

Powierzchnia użytkowa249,29 m2

Rok budowy1959

Liczba pięter1

Liczba pokoi7

Stan budynkuDobry